Spółka Medgaz powstała w 2016 roku ale założyciele i zespół naszych pracowników posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji gazów technicznych i spożywczych.

Dynamiczny rozwój jak i potrzeby naszych Klientów doprowadziły do uzyskania zezwolenia  na prowadzenie Hurtowni Farmaceutycznej Gazów Medycznych wydanej przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie , którą zlokalizowaliśmy w Łodzi przy ulicy Łęczyckiej pod numerem 11/13.

Zakres działalności

Usytuowanie firmy (w centrum kraju) pozwoliło nam rozszerzyć działalność dystrybucyjną gazów na teren całej Polski. Naszymi Klientami są szpitale, przychodnie, ośrodki medyczne, gabinety : stomatologiczne, ginekologiczne, dermatologiczne oraz weterynaryjne. Zaopatrujemy liczną grupę przychodni rehabilitacyjnych i fizykoterapeutycznych w ciekły azot i dwutlenek węgla do krioterapii Oprócz podmiotów leczniczych na naszą pomoc mogą liczyć osoby prywatne ze wskazaniami do tlenoterapii w warunkach opieki domowej. Zaopatrujemy również gabinety medycyny estetycznej oraz gabinety kosmetyczne.

Partnerzy